11:06Millman, Jo - Vatutin, Ale
12:00Leshem, Eda - Whittington,
13:00Garcia-Pere - Bara, Irina
13:00Seoul Woori - Incheon Kore
13:00Japan - Philippines
14:00Nagal, Sumi - Bhambri, Yuk
14:00Kolar, Zden - Heyman, Chri
14:00Jakupovic, - Lim, Alize
14:00Chinese Tai - Australia
14:30Saez Larra, - Soler-Espino
14:30HC Kunlun R - Lokomotiv Ya
14:52Ebden, Matt - Soeda, Go
15:00Li Yuan - Slessor, Ell
15:00Israel - Estonia
15:15Sharipova, - Wickmayer, Y
15:20Galovic, Vi - Basic, Mirza
16:00Slovenia (W - Faroe Island
16:00Benoit, Mar - Danilovic, O
16:00Pouille, Lu - Goffin, Davi
16:30Mestre - Fano
16:30Sabalenka, - Broady, Naom
16:30Pellegrino, - Baldi, Filip
17:00Hungary (W) - Ukraine (W)
17:00Glushko, J/ - Jakupovic, D
17:00Dunn, Mike - Williams, Ma
17:00Avtomobilis - Dynamo Riga
17:00Metallurg M - Torpedo Nizh
17:30Tsonga, Jo- - Darcis, Stev
17:30Congo - Egypt
17:30Amkar Perm - Dynamo Mosco
17:30Kerala Blas - Jamshedpur F
17:45Hesse, Aman - Raina, Ankit
17:50Skugor, Fra - Ignatik, Ula
18:00Munar, Jaum - Collarini, A
18:00Qatar - Kazakhstan
18:30Serbia (W) - Spain (W)
18:30Cherno More - Pirin Blagoe
19:00Turkey - Latvia
19:00CS Juventus - Concordia Ch
19:20Cachin, Ped - Hernandez-Fe
19:30Jokerit - HC Vladivost
19:30Dukla Praha - Mladá Bolesl
19:30HC Dinamo M - Avangard Oms
20:00Brooklyn Ne - Portland Tra
20:00Angola - Morocco
20:00Guinea - Tunisia
20:00Bulgaria - Finland
20:00Czech Repub - Iceland
20:00FC Vysocina - Zbrojovka Br
20:00Arka Gdynia U19 - Lechia Gdańsk U19
20:00Osmanlıspor - Gençlerbirliği S.K.
20:15Poland - Hungary
20:301. FC Union - Darmstadt 98
20:30SV Sandhaus - 1. FC Heiden
20:45Bosnia & He - Russia
20:45Fenerbahçe - BC Khimki Mo
21:00Slovakia (W - Netherlands
21:00Boston Brui - Pittsburgh P
21:00Randers FC - SønderjyskE
21:00Kosovo - Lithuania
21:00Sweden - Ukraine
21:30Germany - Georgia
21:45FC Botoșani - CS Universitatea Craiova
22:00Nîmes Olymp - Bourg-Péronn
22:00Valencienne - Lorient
22:00AC Ajaccio - Reims
22:00Auxerre - Nancy
22:00Brest - Sochaux
22:00Niort - Châteauroux
22:00Paris FC - Quevilly
22:00Orleans - Clermont
22:00Tours - Gazélec Ajac
22:00De Graafsch - FC Eindhoven
22:00Montpellier - Nantes Rezé
22:00Berlocq, Ca - Clezar, Guil
22:00Tian Pengfe - Lyu Haotian
22:00Yan Bingtao - Milkins, Rob
22:00NEC Nijmege - Jong Ajax
22:00Serbia - Austria
22:00Montenegro - Spain
22:00Netherlands - Croatia
22:00AZ Alkmaar - FC Twente
22:00FC Dordrech - Jong AZ Alkm
22:00Jong PSV Ei - SC Telstar
22:00Jong FC Utr - Almere City
22:15Italy - Romania
22:30Great Brita - Greece
22:30Belgium - France
22:30Slovenia - Belarus
22:30Chad - Cameroon
22:30Tonno Calli - Azimut Moden
22:30Hannover 96 - VfB Stuttgar
22:30AA Gent - Royal Excel
22:45Unicaja Mál - CSKA Moscow
22:45Piacenza - Alessandria
22:45Saint-Étien - Strasbourg
23:00Celta Vigo - Leganés
23:00Tenerife - Rayo Valleca
23:00Glenavon - Linfield
23:30Belenenses - Chaves
00:00Anaheim Duc - Winnipeg Jet
00:00Minnesota W - Colorado Ava
00:00Dutra Silva - Monteiro, Th
01:00Washington - Tampa Bay Li
01:30San Luis Qu - Universidad
02:00Vegas Golde - San José Sha
03:00New Jersey - Vancouver Ca
03:00Columbus Bl - Ottawa Senat
03:00Chile - Brazil
03:00New York Ra - Detroit Red
03:00Dominican R - US Virgin Is
03:00Buffalo Sab - Edmonton Oil
03:15Venezuela - Colombia
03:15Canada - Bahamas
03:30Carolina Hu - Toronto Mapl
03:30Atlanta Haw - New York Kni
03:30Boston Celt - Orlando Magi
04:00St Louis Bl - Nashville Pr
04:00Oklahoma Ci - Detroit Pist
04:00Minnesota T - Miami Heat
04:00Indiana Pac - Toronto Rapt
05:00Arizona Coy - Los Angeles
05:00Denver Nugg - Memphis Griz
05:00Phoenix Sun - New Orleans
06:30Golden Stat - Chicago Bull
Canlı Skor
Haberler
Beşiktaş, Malatya deplasmanında
Beşiktaş, Malatya deplasmanında
Voleybolda haftanın programı
Voleybolda haftanın programı
Hentbolda haftanın programı
Hentbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programı
Basketbolda haftanın programı
Son durak Birleşik Arap Emirlikleri
Son durak Birleşik Arap Emirlikleri
Süper Lig'de 13. hafta heyecanı başlıyor
Süper Lig'de 13. hafta heyecanı başlıyor
Liderin konuğu Aytemiz Alanyaspor
Liderin konuğu Aytemiz Alanyaspor
Liglerde haftanın maç programı
Liglerde haftanın maç programı
''Tudor'dan yönetime kontra''
''Tudor'dan yönetime kontra''
Dimitrov:
Dimitrov: "Hayal kırıklığına uğradık"
Başakşehir'den dikkat çeken paylaşım!
Başakşehir'den dikkat çeken paylaşım!
Başakşehir, Ludogorets'ten istediğini aldı
Başakşehir, Ludogorets'ten istediğini aldı
Fctables