03:00Arnett Gard - Uwi FC
03:00New Jersey - Washington C
03:00Columbus Bl - Dallas Stars
03:00Philadelphi - Toronto Mapl
03:30Tampa Bay L - Vegas Golden
03:30New York Ra - Buffalo Sabr
04:00Nashville P - Arizona Coyo
03:00Cleveland C - Orlando Magi
03:00New York Is - Boston Bruin
03:05Bryan, B/Br - Mirnyi, M/Os
03:09Mektic, N/P - Cabal, J S/F
03:06Edmund, Kyl - Basilashvili
03:14Kumkhum, Lu - Martic, Petr
03:11Krajicek, M - Hao-Ching Ch
03:09Moore, J/Pe - Begu, I-C/Ni
04:39Carreno Bus - Muller, Gill
04:39Koolhof, W/ - Marach, O/Pa
03:00Boston Celt - Philadelphia
04:31Martinez Sa - Melichar, N/
04:55Fognini, F/ - Ram, R/Shara
05:00Colorado Av - San José Sha
05:00Atawo, R/Gr - Hozumi, E/Ka
05:05Kostyuk, Ma - Svitolina, E
05:10Latisha Cha - Kalashnikova
05:15Mertens, El - Cornet, Aliz
05:30Houston Roc - Minnesota Ti
05:30Stosur, S/G - Hon, P/Reid,
05:35Safarova, L - Olaru, R/Sav
05:35Seppi, Andr - Karlovic, Iv
05:35Rosolska, A - Larsson, J/M
05:40Lopez, F/Lo - McLachlan, B
05:40Jakupovic, - Makarova, E/
05:40King, V/Sku - Rodionova, A
06:00Los Angeles - Pittsburgh P
06:00Portland Tr - Indiana Pace
06:00Dabrowski, - Alexandrova,
06:15Bondarenko, - Rybarikova,
06:15Albot, R/Hy - Kontinen, H/
06:30Dimitrov, G - Rublev, Andr
06:50Schwartzman - Dolgopolov,
07:15Bopanna, R/ - Mayer, L/Sou
07:35Kanepi, Kai - Suarez Navar
08:00Harrison, R - Cilic, Marin
10:00Pelita Jaya - Satya Wacana
11:00Nadal, Rafa - Dzumhur, Dam
11:00Kyrgios, Ni - Tsonga, Jo-W
11:00Japan U23 - Uzbekistan U
11:30Blackwater - Global Port
11:30Adelaide 36 - Illawarra Ha
12:00Hangtuah Su - NSH GMC Jaka
13:00Ostapenko, - Kontaveit, A
13:00Bertens, Ki - Wozniacki, C
13:00Busan KT So - Jeonju KCC E
13:00Ulsan Mobis - Incheon ET-L
13:30Perth Wildc - Sydney Kings
14:00NLEX Road W - San Miguel B
14:30Qatar U23 - Palestine U2
17:00Salavat Ula - CSKA Moscow
17:30NorthEast U - Chennaiyin F
19:00SKA Neva - Bars Kazan (
19:00Neftekhimik - Vityaz Chekh
19:30Sochi - Jokerit
19:30Libya - Nigeria
20:00Denizlispor - Adanaspor
20:30Anadolu Efe - Fenerbahçe Ü
22:00Tours - Niort
22:00Quevilly - Gazélec Ajac
22:00Sochaux - Nancy
22:00Lorient - Clermont
22:00Orleans - Auxerre
22:00Bourg-Péron - Reims
22:00Brest - Lens
22:00Valencienne - Le Havre
22:00Vitoria Set - Sporting Lis
22:00FC Oss - Jong FC Utre
22:00De Graafsch - Jong PSV Ein
22:00SC Telstar - FC Eindhoven
22:15Panathinaik - CSKA Moscow
22:30Baskonia Vi - EA7 Emporio
22:30Rwanda - Equatorial G
22:30Hertha Berl - Borussia Dor
22:30Taiwan Exce - Tonno Callip
22:30Sporting de - Royal Excel
22:45Unicaja Mál - Real Madrid
22:45Caen - Marseille
23:00Getafe - Athletic Clu
23:00Granada CF - Real Zaragoz
00:00FC Porto - CD de Tondel
03:00Toronto Rap - San Antonio
03:30Washington - Montreal Can
03:30Florida Pan - Vegas Golden
03:30Brooklyn Ne - Miami Heat
04:00Puebla FC - Tiburones Ro
04:00Detroit Pis - Washington W
04:00Mineros de - Leones Negro
P
P
P
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
Fctables