20:46Concordia C - CS U Craiova
21:00Tours - Sochaux
20:59Auxerre - Quevilly
20:59Niort - Bourg-Péronn
21:00Nancy - Clermont
21:00Nîmes Olymp - Brest
21:00Le Havre - Châteauroux
21:00Almere City - Cambuur Leeu
21:00Jong FC Utr - MVV Maastric
21:01Paris FC - Valenciennes
21:00Orleans - Lorient
20:59FC Groninge - Willem II
21:03Go Ahead Ea - Jong Ajax
21:16Baník Ostra - Sigma Olomou
21:15Ayacucho FC - UTC Cajamarc
21:31Schalke 04 - Mainz 05
21:32Royal Excel - Standard de
21:47Saint-Étien - Montpellier
22:00Osasuna - FC Barcelona
22:05Bari - Cittadella
21:29Puig, Monic - Mertens, Eli
22:14Melzer, Ger - Delbonis, Fe
21:00White, Mich - Ursenbacher,
21:30Brussels Ba - Okapi Aalsta
20:12Goffin, Dav - Tsitsipas, S
21:30Lisowski, J - O'Sullivan,
20:48Kozlov, Ste - King, Kevin
21:00Olympiakos - Unicaja Mála
22:00Valencia Ba - Anadolu Efes
21:30Sheffield S - Bristol Flye
21:30Leicester R - Glasgow Rock
21:30Newcastle E - Worcester Wo
21:43Verdasco, F - Anderson, Ke
22:30Estoril - Boavista
02:00Philadelphi - Boston Celti
02:00Charlotte H - Atlanta Hawk
02:00Washington - Detroit Pist
02:00Milwaukee B - Cleveland Ca
02:00Indiana Pac - Portland Tra
02:00Regatas Cor - San Martín C
02:00New Jersey - San José Sha
02:00Buffalo Sab - Vancouver Ca
02:30Brooklyn Ne - Orlando Magi
02:30Florida Pan - Pittsburgh P
02:30Detroit Red - Washington C
03:00Minnesota T - Utah Jazz
03:00Houston Ast - New York Yan
03:00Winnipeg Je - Minnesota Wi
03:00Mineros de - Celaya
03:00Monarcas Mo - Club León
03:30Dallas Mave - Sacramento K
04:30New Orleans - Golden State
05:00Anaheim Duc - Montreal Can
05:00Club Atlas - Club Tijuana
05:00Phoenix Sun - Los Angeles
08:00Cerezo Osak - Ventforet Ko
08:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
08:00Vegalta Sen - Shimizu S-Pu
08:00Sanfrecce H - Kawasaki Fro
08:00Omiya Ardij - Kashiwa Reys
08:00Matsumoto Y - Oita Trinita
08:00Renofa Yama - Mito Hollyho
08:00Yen-Hsun Lu - Daniel, Taro
09:00Júbilo Iwat - Albirex Niig
09:00FC Seoul - Suwon Bluewi
09:00Daegu - Incheon Unit
09:00Jeonnam Dra - Pohang Steel
09:00Gumi KB Ins - Suwon KEPCO
09:30Adelaide 36 - Sydney Kings
10:00FC Tokyo - Consadole Sa
10:00FC Gifu - Tokyo Verdy
10:00Shonan Bell - Ehime FC
10:00Youzhny, Mi - Rodionov, Ju
10:30Yanbian Fun - Henan Jianye
11:15Trinec - FK Pardubice
11:30SKA Energiy - Ufa
12:30HC Kunlun R - HC Vladivost
13:00Yokohama F - Kashima Antl
13:00V-Varen Nag - Nagoya Gramp
13:00Usak Universitesi - Darüşşafaka S.K.
13:00Nõmme Kalju - Paide Linnam
13:00Sillamäe Ka - FCI Tallinn
14:00Olimpik Don - Zirka Kirovo
14:00FC Tosno - FC Rostov
14:00Levante - Getafe
14:00Holstein Ki - Arminia Biel
14:00Eintracht B - VfL Bochum
14:001. FC Union - Greuther Für
14:00Osmanlıspor - Kardemir Karabükspor
14:15Hibernian - Celtic
14:35Tianjin Qua - Hebei CFFC
15:15Pınar Karşıyaka - Galatasaray Medical Park
16:00Lens - Reims
16:00Emirates Cl - Al Ain (UAE)
16:00Parma - Virtus Entel
16:15Luleå HF - Växjö Lakers
16:15Frölunda In - Skellefteå A
16:15HV 71 - Rögle BK
16:30Borussia Mö - Bayer Leverk
16:30Augsburg - Hannover 96
16:30Silkeborg I - SønderjyskE
16:30Rubin Kazan - Dynamo Mosco
16:30RB Leipzig - VfB Stuttgar
16:30Eintracht F - Borussia Dor
16:30Akhisar Bel - Gençlerbirli
17:00FC Oleksand - Veres Rivne
17:00AFC Eskilst - IF Elfsborg
17:00Huesca - Cadiz
17:00Sturm Graz - Mattersburg
17:00Tofaş S.K. - Beşiktaş
17:00SKA St. Pet - Jokerit
17:00Wolverhampt - Preston Nort
17:15Real Betis - Alavés
18:00Teplice - MFK Karviná
18:00Deportes Iq - Deportes Tem
18:00Monaco - Caen
18:00Lierse SK - Cercle Brugg
18:00Feirense - Rio Ave
18:00CS Juventus - ACS Sepsi OS
18:45Dep. Univ. - Alianza Atle
19:00Sharjah Cul - Shabab Al Ah
19:00Pogo? Szcze - Termalica Br
19:00Numancia - Granada CF
19:00Sampdoria - Crotone
19:00Brynäs IF - Mora IK
19:00Spartak Mos - Amkar Perm
19:00Lokeren - Sporting de
19:00Örebro HK - Färjestads B
19:15FK Baumit J - Sparta Praha
19:30Vorskla - Karpaty Lviv
19:30Millwall - Birmingham
19:30Hamburger S - Bayern Münch
19:30NAC Breda - PEC Zwolle
19:30New York Ra - Nashville Pr
19:30Yeni Malaty - Trabzonspor
19:30Bourg-en-Br - AS Monaco
20:00Hajduk Spli - Dinamo Zagre
20:00Philadelphi - Edmonton Oil
20:15Buyukcekmece - Banvit B.K.
20:15Vitoria Set - Marítimo Fun
20:45VVV Venlo - ADO Den Haag
20:45Viitorul Co - CFR Cluj
21:00Amiens - Bordeaux
21:00Sint-Truide - KV Oostende
21:00Rennes - Lille
21:00Nantes - Guingamp
21:00Metz - Dijon
21:00Angers - Toulouse
21:00La Hoya Lor - Tenerife
21:00Sporting Cr - Sport Rosari
21:00AS Eupen - KV Mechelen
21:30Kortrijk - AA Gent
21:30Lechia Gdańsk - Lech Poznań
21:30Sevilla Atl - Real Zaragoz
21:30Huachipato - Universidad
21:45Umana Reyer - Vanoli Cremo
21:45FC Barcelon - Málaga
21:45FC Twente - Roda JC Kerk
21:45Napoli - Inter
22:00Vasco da Ga - Coritiba-PR
20:46Concordia C - CS U Craiova
21:00Tours - Sochaux
20:59Auxerre - Quevilly
20:59Niort - Bourg-Péronn
21:00Nancy - Clermont
21:00Nîmes Olymp - Brest
21:00Le Havre - Châteauroux
21:00Almere City - Cambuur Leeu
21:00Jong FC Utr - MVV Maastric
21:01Paris FC - Valenciennes
21:00Orleans - Lorient
20:59FC Groninge - Willem II
21:03Go Ahead Ea - Jong Ajax
21:16Baník Ostra - Sigma Olomou
21:15Ayacucho FC - UTC Cajamarc
21:31Schalke 04 - Mainz 05
21:32Royal Excel - Standard de
21:47Saint-Étien - Montpellier
22:00Osasuna - FC Barcelona
22:05Bari - Cittadella
22:30Estoril - Boavista
03:00Mineros de - Celaya
03:00Monarcas Mo - Club León
05:00Club Atlas - Club Tijuana
08:00Cerezo Osak - Ventforet Ko
08:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
08:00Vegalta Sen - Shimizu S-Pu
08:00Sanfrecce H - Kawasaki Fro
08:00Omiya Ardij - Kashiwa Reys
08:00Matsumoto Y - Oita Trinita
08:00Renofa Yama - Mito Hollyho
09:00Júbilo Iwat - Albirex Niig
09:00FC Seoul - Suwon Bluewi
09:00Daegu - Incheon Unit
09:00Jeonnam Dra - Pohang Steel
10:00FC Tokyo - Consadole Sa
10:00FC Gifu - Tokyo Verdy
10:00Shonan Bell - Ehime FC
10:30Yanbian Fun - Henan Jianye
11:15Trinec - FK Pardubice
11:30SKA Energiy - Ufa
13:00Yokohama F - Kashima Antl
13:00V-Varen Nag - Nagoya Gramp
13:00Nõmme Kalju - Paide Linnam
13:00Sillamäe Ka - FCI Tallinn
14:00Olimpik Don - Zirka Kirovo
14:00FC Tosno - FC Rostov
14:00Levante - Getafe
14:00Holstein Ki - Arminia Biel
14:00Eintracht B - VfL Bochum
14:001. FC Union - Greuther Für
14:00Osmanlıspor - Kardemir Karabükspor
14:15Hibernian - Celtic
14:35Tianjin Qua - Hebei CFFC
16:00Lens - Reims
16:00Emirates Cl - Al Ain (UAE)
16:00Parma - Virtus Entel
16:30Borussia Mö - Bayer Leverk
16:30Augsburg - Hannover 96
16:30Silkeborg I - SønderjyskE
16:30Rubin Kazan - Dynamo Mosco
16:30RB Leipzig - VfB Stuttgar
16:30Eintracht F - Borussia Dor
16:30Akhisar Bel - Gençlerbirli
17:00FC Oleksand - Veres Rivne
17:00AFC Eskilst - IF Elfsborg
17:00Huesca - Cadiz
17:00Sturm Graz - Mattersburg
17:00Wolverhampt - Preston Nort
17:15Real Betis - Alavés
18:00Teplice - MFK Karviná
18:00Deportes Iq - Deportes Tem
18:00Monaco - Caen
18:00Lierse SK - Cercle Brugg
18:00Feirense - Rio Ave
18:00CS Juventus - ACS Sepsi OS
18:45Dep. Univ. - Alianza Atle
19:00Sharjah Cul - Shabab Al Ah
19:00Pogo? Szcze - Termalica Br
19:00Numancia - Granada CF
19:00Sampdoria - Crotone
19:00Spartak Mos - Amkar Perm
19:00Lokeren - Sporting de
19:15FK Baumit J - Sparta Praha
19:30Vorskla - Karpaty Lviv
19:30Millwall - Birmingham
19:30Hamburger S - Bayern Münch
19:30NAC Breda - PEC Zwolle
19:30Yeni Malaty - Trabzonspor
20:00Hajduk Spli - Dinamo Zagre
20:15Vitoria Set - Marítimo Fun
20:45VVV Venlo - ADO Den Haag
20:45Viitorul Co - CFR Cluj
21:00Amiens - Bordeaux
21:00Sint-Truide - KV Oostende
21:00Rennes - Lille
21:00Nantes - Guingamp
21:00Metz - Dijon
21:00Angers - Toulouse
21:00La Hoya Lor - Tenerife
21:00Sporting Cr - Sport Rosari
21:00AS Eupen - KV Mechelen
21:30Kortrijk - AA Gent
21:30Lechia Gdańsk - Lech Poznań
21:30Sevilla Atl - Real Zaragoz
21:30Huachipato - Universidad
21:45FC Barcelon - Málaga
21:45FC Twente - Roda JC Kerk
21:45Napoli - Inter
22:00Vasco da Ga - Coritiba-PR